O společnosti Generica

Na slovenském trhu působíme již od roku 1995 a svým zaměřením se řadíme mezi specialisty na výzkum a výrobu doplňků stravy. Všech 52 našich zaměstnanců využívá nejnovějších poznatků vědy pro inovaci a vývoj u produktů i výrobních technologií. Díky tomu a množství spokojených zákazníků jsme se stali největší firmou v oboru na domácím trhu a své produkty s úspěchem vyvážíme i do České republiky.

NAŠE POSLÁNÍ

Jsme odpovědná společnost. Snažíme se proto naplňovat současné potřeby tak, abychom v žádném směru neohrozili budoucí generace. Za své poslání považujeme nabídnout vám produkty nejvyšší kvality, podporovat zdravý životní styl a sledovat poslední trendy v oboru. Přejeme si spolu s vámi zlepšovat odpovědný přístup k vlastnímu zdraví, jelikož to je základním kamenem pro aktivní a kvalitní život.

ETICKÝ KODEX

Vaše důvěra je pro nás velmi cenná a zcela nenahraditelná. Proto jsme se rozhodli dodržovat ve všech zemích naší působnosti přísný etický kodex.

Etický kodex se skládá z pěti základních bodů:
a) poctivý a odpovědný přístup,
b) pracovitost,
c) podpora zdravého životního stylu,
d) ochrana životního prostředí,
e) sledování nejnovějších trendů v oboru.

PROČ PRÁVĚ MY

Věnujeme maximum úsilí tomu, abychom se přístupem i kvalitou produktů odlišili od průměru. K tomu jsme se však rozhodli přidat vždy i něco navíc:

a) Chceme spolu s vámi den co den pracovat na upevňování vašeho zdraví.
b) Naše práce spočívá v naplňování vašich potřeb a cílů.
c) Tým společnosti Generica se skládá z předních odborníků na výzkum a výrobu doplňků stravy, což dokazují certifikáty a ocenění.
d) Dbáme na korektní a transparentní vztahy se všemi svými obchodními partnery, ať už dodavatelskými nebo odběratelskými.
e) Naše společnost má implementován integrovaný systém řízení jakosti dle mezinárodně uznávaných norem ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.